• Новак
MyBat Екран Заштитник, Близнак Pack за LG C40 Леон/H320 - Мало Пакување - Јасно

MyBat Екран Заштитник, Близнак Pack за LG C40 Леон/H320 - Мало Пакување - Јасно

DEN 88.32

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа се состои од јасно цврсти поликарбонат поддршка со мека на допир тактилни TPU anchoring поени заедно страни и назад за дополнителна контрола.Ова внимателно конструирани дизајн има прецизни cutouts за целосен пристап до сите копчиња пристаништа и контроли.Направена со голема внимание на детали мали дупки се ставени на располагање да ви даде слобода да ја додадете на вашиот омилен шарм lanyards и други декоративни додатоци за случајот.Mybat SAMSUNG G925 (Галакси S6 Edge) Транспарентен Бебе Црна/Транспарентен Бебе Црна Смолист Капак.Добиете премиум заштита без додаден најголемиот дел на овој ултра-тенок еден-парче дизајн се состои од јасно цврсти поликарбонат поддршка со мека на допир тактилни TPU anchoring поени заедно страни и назад за дополнителна контрола.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв

DEN 519.36