• Новак
Dorman 902-008 Променлива Restrictor Вентил за Одберете Chrysler/Dodge/Плимут Модели

Dorman 902-008 Променлива Restrictor Вентил за Одберете Chrysler/Dodge/Плимут Модели

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Директна замена - на оваа променлива restrictor вентил е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот вентил на одредени возила.Ја враќа функционалност - овој вентил е направен да одговара и целосно да се врати дел функционалност по оригиналната вентил не успее.Трајни изградба - овој дел е изработен од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Оваа променлива restrictor вентил е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот вентил на одредени возила, и е конструиран за издржливост и сигурен перформанси.Возилото модел години овој дел се вклопува (бидете сигурни да проверите вашето возило да се намали со користење на гаража) - [Buick Парк Авенија : 1995] - [Buick Ривиера : 1995] - [Chevrolet Camaro : 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999] - [Chrysler Гранд Voyager : 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002] - [Chrysler Градот & Земјата : 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008] - [Chrysler Voyager : 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008] - [Dodge Караван : 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007] - [Dodge Гранд Караван : 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007] - [Oldsmobile 88 : 1995] - [Oldsmobile 98 : 1995] - [Плимут Гранд Voyager : 1997, 1998, 1999, 2000] - [Плимут Voyager : 1997, 1998, 1999, 2000] - [Pontiac Bonneville : 1995] - [Pontiac Firebird : 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999].

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв

DEN 519.36