• Новак
Stacy Адамс Мажите е Цврсто Вткаена Формално Мрачно Вратоврска Сет

Stacy Адамс Мажите е Цврсто Вткаена Формално Мрачно Вратоврска Сет

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Суво Чистење Само.Секоја врска е рачно изработени од страна на квалификувани занаетчии да највисок стандард е можно Децении на neckwear дизајнирање и изработка вештини се пренесува за да се осигура дека секој вратоврска ги исполнува нашите барањата за квалитет.Појавување џеб плоштадот е вклучена во врска поставува Нашиот џеб плоштади се направени од ново парче од ткаенина за производство на готови остро производ кој се совпаѓа со вратоврска за полиран допир Без компромиси се направени на фини детали.Нашите neckwear доаѓа во голем асортиман на бои за да се вклопи во секоја прилика Нашите врски се на располагање во редовна и екстра-долго должина за да ги задоволат вашите потреби Ние исто така нудиме ажурирани дизајни и бои, кои се релевантни за денес е модната сцена.Одлично за сите прилики, вклучувајќи : Свадби, Матурски, Подарок, Формално, Groomsman подарок, Одмор, Црква, Погреб, Хорот Група, Tuxedo, Униформа, Училишна Група.Кога ќе помислите на прифатлива мода Stacy Адамс секогаш ми доаѓа на ум.Нивните neckwear колекција е исклучок.Секоја врска е рачно изработени со експертска нега и прецизност да бидете сигурни дека секогаш изгледа добро без разлика што и дизајн сте одбрале.Врски вклучува појавување на џеб плоштад за тоа малку повеќе.Stacy Адамс и мажи кои знаат стил биле совршено се вклопуваат за повеќе од 100 години.Основана во 1875 година во Brockton, Масачусетс од Вилијам Х. Stacy и Хенри l.Адамс, на Stacy Адамс чевли компанија одамна е дел од Американската култура.Од страшно 20 и поствоениот бум за Забрана и на џез ерата, Stacy Адамс е таму.Stacy Адамс е повеќе од чевли.Од глава до пети : ние ги покрие вашиот стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Aibesy Шарени Цртан филм Термички Печатење на Хартија се Тркалаат Цена на Големината на Името на Ознаката Хартија,

Директно печатење со термална технологија, нема мастило кертриџ или потрошни е потребно, лесен за употр

DEN 479.76

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв

DEN 519.36