• Новак
Брз Безжичен Полнач, 10W Max Брзо Полнење Безжични Полнење Подлога со КК 3.0 Адаптер за iPhone 13 12 11 Про Max XS X 8 8 Плус, Галакси S20 S20+ S10+ S9+ Забелешка 10+ и Повеќе

Брз Безжичен Полнач, 10W Max Брзо Полнење Безжични Полнење Подлога со КК 3.0 Адаптер за iPhone 13 12 11 Про

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Побрзо i Phone, за Полнење : Безжични полнење подлога обезбедува побрз и оптимизиран за полнење брзина до 7.5 W за i Phone, способни за полнење i Phone 13 од 0% до 100% .Оптимално Полнење : Доаѓа со Брзо Полнење 3.0 адаптер и некој 3.9 ft микро кабел за побрзо и оптимално Samsung Галакси и i Phone, за полнење.Широк Компатибилност : Безжичен полнач обезбедува 10 W излез за Галакси S20 S10, S9, S8, Забелешка 10 Забелешка 9; 7.5 W за i Phone 13, 12, 11, 11 Про Max, X, Xs, Xr, Xs Max, 8, 8 Плус; 5 W за Airpods 2, Галакси Пупки и други Чи-от уреди.Против Пролизгување Дизајн : Силиконски материјал и на врвот и на дното на подлога обезбедува дополнителна стабилност за да се спречи телефони од лизгање исклучување дури и кога vibrating.Безбеден и Сигурен : Изградени со ладење на силиконски прекуструјна, overvoltage, прегревање & краток спој заштита задржи вас и вашите уреди сосема безбеден.брзо полнење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MLQ Мултифункционален Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Багажник, Силна носивоста,

Не deductibles или скриени трошоци.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Ви благ�

DEN 2817.60

Тешко Кат Директно Стандард Усна Стол Мат, се Должи На Процесот на Производство, Овој Производ има +/- 5% Големина

Се должи на процесот на производство, овој производ има + / 5% големина на толеранција., Облик : Стандард у�

DEN 712.80

Со текот на времето печат шише за вода преносни простор првенство, Инспиративни шише за вода со слама спортови

·Различни пиење методи, како што се лесни за пиење од голем шише од слама, или полетување и пиење со голе�

DEN 1296.00

Види Кутија Организатор Перница Случај 24 Слот витрини Со Стакло Врамени Капак Домот Разлика Крои Здрав и Безбеден

➔Те сакам часовници?Check our watch кутија организатор, го види кутија е најдобар начин за чување види случај.�

DEN 887.52

Детали Кралот Езеро Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога - Многу Густа Пена - Отстранете Светлина Несовршености

Езерото Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога има многу густа пена, совршен за правење на вашиот по�

DEN 454.80