• Новак
YOO.MEE Проток на Вода restrictor Комбо за 2.5 GPM и 1.80 GPM, Погоден за Фиксен Туш на Глава или Рачен Туш со Дупки Дијаметар на 0.552 (14mm)

YOO.MEE Проток на Вода restrictor Комбо за 2.5 GPM и 1.80 GPM, Погоден за Фиксен Туш на Глава или Рачен Туш

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Проток на вода контрола да биде 2.5 GPM и 1.8 GPM на 80psi.Секој дел може да се Вметне на Фиксен Туш на Глава или Рачен Туш со Стандардот Дупки' Дијаметар на 0.552" (14mm).Вашиот Туш Дупки е Дијаметар мора да биде на 0.552" (14mm).Мора да се Провери на оваа Важна Големината Пред Вашата Нарачка Купи.За производи : се Применува за да се Прилагоди Проток на Вода од Врнежи во Лесно, Преносни и Удобен за рачен Туш главата и Фиксен Туш на главата И 2.5 GPM и 1.8 GPM во комбо единица; Лесен и Брз Инсталација ; За YOO.MEE : YOO.MEE Дизајнери Само се Фокусира на Еден Проблем Решен во вашата Бања, Уживаат во Животот, да Уживаат YOO.MEE!Ве покануваме и да ја цениме можете да се придружите заедно со нас од страна на YOO.MEE производи.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв

DEN 519.36