• Новак
15HP Бензински Погон Дрво Chipper Mulcher, со Електричен Старт

15HP Бензински Погон Дрво Chipper Mulcher, со Електричен Старт

DEN 2639.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПОКРИЕНОСТ : Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Мала Тежина и Компактен Дизајн, 14-инчни Тркала, Мотор 420 CC 15 HP со Напредни Центрифугални Спојки и Автоматско Ниско-масло Исклучување.Челик Близнак е Реверзибилна Chipping Ножеви, 120mm / 5" Chipping Капацитет за Екстремитети и Органи, во согласност и Единствен Резултати.Прилагодливи Празнење Цевка, Голема Врвот Хопер : 550mm x 450 мм отварање, 2 V-Ремени, Започнете Тип : Повлечете старт и електричен на проектот (со батерија). 420 CC 15 HP Loncin бензински мотор , Масло - 1.1 L, Горивото - Бензинот, Потрошувачката на Гориво - 450ml/h, Гориво Волумен - 6.5 Л Димензии : 5.9' x 2.6' x 3.8' Нозе, Безбедност Механизам : Центрифугални спојки, Автоматски ниско-масло исклучување, Пластични бариера за да се спречи чипови појавуваат и повреда на оператори. 1 година гаранција (само Делови).Бродови LTL Товарни со curbside испорака преку лифт портата само.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

NUOBESTY активниот јаглен Филтер Риба Резервоарот Аквариум Филтер Влошки Памук Аквариум Филтер Медиум Биохемиски

Изработени од еколошки материјали, супер цврстина и отпорност на притисок.Може да се отстрани прекумер�

DEN 306.96

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Американското Знаме Куршуми Пиштоли САД Втората 2 Амандман Тавански Вентилатор и Светлината

Со овој нов производ од Графика и Повеќе, конечно може да accessorize вашиот тавански вентилатор или светло с�

DEN 191.76