• Новак
Windshield-Шофершајбната Почиста Микрофибер Автомобил Прозорец Cleaning Tool Телескопски Се Справи Со Авто Стакло Wiper

Windshield-Шофершајбната Почиста Микрофибер Автомобил Прозорец Cleaning Tool Телескопски Се Справи Со Авто

DEN 470.40

Достапност
Достапно за нарачка

91in Пред се Протега Пол Должина : Околу. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.78 По Протега Пол Должина : Околу.Пакет Листа : 1 x Четка 1 x Крпа Забелешка : 1.Windshield-шофершајбната четка за чистење алатката исто така се погодни за кујни, бањи, мебел, огледала, керамички, туш тезги и други апарати за домаќинство потреби!Исто така се идеални за де‑misting вашиот ветробранското стакло во зима.Тврдоглави дамки на стакло : Може да се спреј малку стакло, чистење на течност за бришење.Автомобил Прозорец Четка За чистење подлога пол користите алуминиумска легура материјал, лесни и нема да рѓа, потрајни од пластични еден, на крајот од дршката е со мек сунѓер, не се лизга и удобно да се одржи.Почиста Авто Стакло Wiper -Функционира одлично како магла & влага отстранување алатка.Четка за чистење Автомобил Прозорец -Автомобил чистење на шофершајбната комплет дизајниран за 180° swiveled триаголен главата да се направи комплетна контакт на стакло, кои се вклопуваат со стаклена површина многу добро.Воздржат од drenching површината или smudges ќе се појави.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат