• Новак
Xprite 1.2 Инчен Рол Бар Монтажа голема Заграда, Универзална Прилагодливи LED Светло Бар Загради се Тркалаат Кафез Бул Бар Клип Носителот за UTV АТВ Може да Сум Одметник X3 ?

Xprite 1.2 Инчен Рол Бар Монтажа голема Заграда, Универзална Прилагодливи LED Светло Бар Загради се Тркалаат

DEN 1919.76

Достапност
Достапно за нарачка

КАРАКТЕРИСТИКИ - Аглеста да се обезбеди оптимален монтажа позиција, 2 Агол Опции.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Тешки Алуминиумска Конструкција која им помага на стабилност и цврстина кога се монтирани.Висок Квалитет на Прав Грб што е отпорен на ' рѓа и нечистотија.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - [ве Молиме да се види на инсталација видео пред да ја инсталирате.] Неопходно е да се користат зафат лента за одржување на цврста и заградата од лизгање.Без Дупчење Потребно.FITMENT - Совршен за голем број на off-road возила, UTVs, и повеќе, прецизен дизајн за правилно fitment.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - Еден Сет На Xprite Rollbar Планината Универзална Столб Светлина Загради.Големина : 1.2 инч.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат