• Новак
[2+2 Pack] Галакси Забелешка 20 Ултра Екран Заштитник, HD Јасно Калено Стакло, Ултразвучно Отпечаток Поддршка, 3D Криви, Отпорен на Гребење, Балон-Слободен за Галакси Забел

[2+2 Pack] Галакси Забелешка 20 Ултра Екран Заштитник, HD Јасно Калено Стакло, Ултразвучно Отпечаток Поддршка,

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

【9 H цврстина и 3 X Посилни отпорен на Гребење】Многу издржливи Отпорни Калено Стакло Екран Заштитник можат Ефикасно да се Заштити Вашиот Галаксија Белешка 20 Ултра од Несакани Scuffs и Гребнатини од страна на Копчиња и Некои Други Хард Супстанции.Дизајниран за Галакси Забелешка 20 Ултра/Белешка 20 Ултра 5 G Калено Стакло Екран Заштитник. 【Поддршка На Екранот Отпечаток ID & Наменета за Ултразвучно Отпечаток】 Висока чувствителност на допир дава "Вистинскиот Допир" се чувствувам, ултразвучно екран отпечаток, кој овозможува висок телефон одговорност. 【Целосна Покриеност & 3 D Криви се Вклопуваат,Случај Пријателски】 Галакси Забелешка 20 Ултра Екран Заштитник Опфаќа свиткани рабови за да им даде на вашиот Samsung Белешка 20 Ултра екран заштита каде што има потреба од тоа најмногу, компатибилен со ПОВЕЌЕТО случаи. 100% Пари Гаранција за враќање и 100% гаранција за квалитет.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, ќе добиете замена или враќање на средствата. 【Ултра Јасно & Touch Чувствителност】0.26 mm дебелината е сигурен и цврст, и ветува целосна компатибилност со екран осетлив на допир чувствителност. Во 99% HD Јасно екран заштитник со Висока дефиниција транспарентност на филмот и максимална резолуција која го задржува светла и колоритна квалитет на сликата. 【Лесен за Инсталација и Балон-Free & Oleophobic Нано Слој】 : се усвојува премиум квалитет AGC стакло материјали, на тој начин создавајќи масло отпорни, анти-отпечаток, Многу издржлив и отпорен на гребење на површината дека е полесно да се чисти и да се заштити од нечистотија, прав и пот ефикасно.Боја : Белешка 20 ултра.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат