• Новак
Преносни Мешалка за Тресе и Пијалаци APPARETE 420ml Лични Мини Мешалка Шишиња Рачни Пијалак Морнар Купот на Одлуки со 4000mAh Батерија & 6 3D Ножеви за Домашна Патување Канцела

Преносни Мешалка за Тресе и Пијалаци APPARETE 420ml Лични Мини Мешалка Шишиња Рачни Пијалак Морнар Купот на

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

БАТЕРИЈА И ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА - Ова лични шишиња blender лесно може да се вклопи во вашата торба и светлина до вашето здравје. 6 ОСТРИ 3 D НОЖЕВИ и МОЌНИ МОЌ - Мешавина повеќе темелно и рамномерно со нашите пијалак blender што доаѓа со нерѓосувачки челик 6-ножеви сечилото и моќен енергетски систем, вграден моќен мотор што се врти во 17,000~20. 420ml голем капацитет, совршен за да одат надвор, канцеларија, теретана, патување, дома и повеќе.Можете лесно и удобно се вклопуваат и да се направи овошје, зеленчук, протеини тресе, храна за бебиња додатоци и повеќе, со туристички капак, може да се користи како обична шише. 1 X упатството. ✔Оценет напон/тековни : 5 V/1 A.000 евра ВРТЕЖИ во минута за побрзо брзини, да ви помогне да се прецизно и брзо да се меша овошје, зеленчук, итн.Целосно да се разгледа и да се вашите потреби, одговара на повеќето стандардни големина купот на носителите, изградена-во уникатен безбедност за заштита на прилагодувања за да ги спречи моторот од прегревање, итн., поудобно да уживаат во здрава храна. ✔Име : protable blender. ✔Тегла материјал : PC.во пијалаци, млечни напивки и сокови во кратко време.Пакет Содржина : . ✔Работен напон/тековни : 7. ✔Моторни брзина : 17000-2000rmp. ✔Време на полнење : 3 часа.Вграден-во 4000m AH батерија, може да се направи за 50 чаши за една задолжен за 3 часа, USB полнењето, можете да се поврзете со мобилен моќ, компјутер и други полнење пристаништа, долги работни часови, за да ги задоволат вашите повеќе потреби, овој пренослив морнар, исто така, е најдобар избор за сок и патување љубовници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

NUOBESTY активниот јаглен Филтер Риба Резервоарот Аквариум Филтер Влошки Памук Аквариум Филтер Медиум Биохемиски

Изработени од еколошки материјали, супер цврстина и отпорност на притисок.Може да се отстрани прекумер�

DEN 306.96

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв�

DEN 519.36