• Новак
437135031 - Универзална Заеднички / U-Заеднички 29X49 За Toyota - Febest

437135031 - Универзална Заеднички / U-Заеднички 29X49 За Toyota - Febest

DEN 1742.40

Достапност
Достапно за нарачка

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Сите Febest Делови доаѓаат со 1 Година Гаранција поткрепени со одличен услуги на клиентите.САМО НАЈДОБРИТЕ ЧЕЛИК : Febest користи само најдобрите високо-јаглероден челик.Сите Febest делови кои содржат метал користите скапи термичка обработка процес, кој ја подобрува метални сила и перформанси, исто така, нашиот делови користење на повисоко ниво на полски за да дозволите имајќи да се тркалаат посмирен и трае подолго.САМО НАЈДОБРИТЕ ГУМА : Секоја Поединечна компонента на овој дел е направен од високо квалитетни материјали.За разлика од нашите конкуренти Febest користи само високо квалитетни Природна Гума (75%) и (25%) синтетички Каучук.Ова значи дека тоа е повеќе издржливи, ќе трае подолго, а може да се справи со температури од -40 до +140 степени.Гума сакајте се фаќа за исклучување на вашата страна како евтина замена на делови понудени од страна на конкурентите.КВАЛИТЕТОТ Е СÈ : На синтетички лубрикант Febest користи е 10x како скапи како нашите конкуренти, и трае 3x како долг.ГЕРМАНСКИ КОНТРОЛА на КВАЛИТЕТ : Febests германски контрола на квалитетот експерти се осигура дека сите делови се од висок квалитет.Имаме специјално развиени метали и rubbers што се создаде супер издржливи и долготрајни крајниот производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв�

DEN 519.36