• Новак
QQYY Затворен Тавански Вентилатор со LED Светло, Модерен Бранеа Никел го исклучите Низок Профил, Таванот Фанови за Спална соба,Дневна Соба,трпезарија, Вклучувајќи Мот?

QQYY Затворен Тавански Вентилатор со LED Светло, Модерен Бранеа Никел го исклучите Низок Профил, Таванот Фанови

DEN 1565.76

Достапност
Достапно за нарачка

МОДЕРНАТА ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР : современите Тавански вентилатор со светлина опфатени со случаи бело стакло, убава форма, висока светлина, мека светлина ефект, што ќе го задржи дома внатрешни работи сегашните и инспирирани.МУЛТИ-БРЗИНА РЕВЕРЗИБИЛНА ФАН МОТОР : 'Рѓа-доказ, трајни, енергија-заштеда, без бучава мотор испорачува ултра-моќен струење со тивка перформанси; Промена на насоката од downdraft режим во текот на летото да updraft режим во текот на зимата.КОНТРОЛА МЕТОД : Ѕид управувач и далечинскиот управувач (монтажа на ѕид контрола бара жици 2 живеат жица и 1 неутрален жица, далечински управувач бара 1 живеат жица и 1 неутрален жица).На рачен далечински управувач за лесно може да се прилагоди ја светлината на светлината и брзината на тавански вентилатор со леснотија од насекаде во просторијата.LED СВЕТЛО за ПОЛНЕЊЕ : Енергетски ефикасни dimmable 25 W LED светилки нека ти контрола на осветлување и амбиент на просторот за живеење; долготрајните светилки имаат подолг животен век отколку традиционалните светилки.СОБА СМЕСТУВАЊЕ : Со цел да ги задоволат вашите потреби, нашата компанија ќе ги пренесе еден 10см/4 инчен и 25cm/10 инчен бум, која може да се користи во различни соби со висок bottoms.Тавански вентилатор за дневна соба, дневна, спална соба, детска соба и расадник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Види Кутија Организатор Перница Случај 24 Слот витрини Со Стакло Врамени Капак Домот Разлика Крои Здрав и Безбеден

➔Те сакам часовници?Check our watch кутија организатор, го види кутија е најдобар начин за чување види случај.

DEN 887.52

MLQ Мултифункционален Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Багажник, Силна носивоста,

Не deductibles или скриени трошоци.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Ви благ

DEN 2817.60

YUMEIGE-Пеглање Одбори Ѕид-Монтирани Пеглање Одбор,Одредување на Ѕид Плоча паѓачкото со Топлина Отпорни Маска,Кревајќи

Намалување на свиткување, што е повеќе стабилен кога правите на работа.Топлина Отпорни Cover The количка за

DEN 724.80