• Новак
Хамилтон Плажа Лични Мешалка за Тресе и Пијалаци со 14oz Патување Првенство и Капак, Црна и бела (51101A & Лични Мешалка за Тресе и Пијалаци со 14oz Патување Првенство и Кап?

Хамилтон Плажа Лични Мешалка за Тресе и Пијалаци со 14oz Патување Првенство и Капак, Црна и бела (51101A &

DEN 933.12

Достапност
Достапно за нарачка

Компактен дизајн и BPA free : одлична за дом, канцеларија и патување со во движење преносливост.Се вклопуваат и да одат : се вклопуваат и се пие од 14 унца тегла и капак кој се двете машина за миење садови безбедно.Еден допир мешање : го прави голема пијалаци, тресе, бебе формула, marinades, прелив за салата и повеќе.Компактен дизајн и BPA free : одлична за дом, канцеларија и патување со во движење преносливост.Се вклопуваат и да одат : се вклопуваат и се пие од 14 унца тегла и капак кој се двете машина за миење садови безбедно.Еден допир мешање : го прави голема пијалаци, тресе, бебе формула, marinades, прелив за салата и повеќе.Да се отстрани тврдоглави дамки, користете благи, не абразивни чистење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат