• Новак
Сите UTV 1.75 - 2 Инчен Рол Бар Кафез Теренски Страна Задните Ретровизорите Со Јасни Леќа LED Место Светло Компатибилен Со Поларис RZR XP 1000 RZR 900 Јамаха Носорог Хонда Пионер

Сите UTV 1.75 - 2 Инчен Рол Бар Кафез Теренски Страна Задните Ретровизорите Со Јасни Леќа LED Место Светло

DEN 1823.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа може да се обезбеди Висок Јасен преглед на сите-ден.Тоа е desinged да вклучувајќи ги и LED Светла Точка која ви помага да го олеснат патот напред и, исто така, овозможи да се види она што е зад вас.Тоа би можело да се подобри безбедноста, кога ќе се вози.Тоа се прави со висок квалитет ABS домување, како и временските запечатени капи се користи за да се спречи вода, нечистотија и остатоци кои влегуваат.Прилагодливи завртки задржи utv странични ретровизори во сите агол сакате.Прилагодливи Челик Заграда дека се Компатибилни Со 1.75" 2" се Тркалаат барови.Спецификации : Напон : DC 9-12 V, Моќност : 18 W ,Lumens : 5400 LM, Тековни : 2.4 А, животниот век : Над 25,000 Часа, Водоотпорен Стапка : IP68.Пакетот вклучува : 1 x Пар на Огледала (Лево и Право) и сите потребни хардвер.Гаранција : Ние обезбедуваме два месеци гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат