• Новак
Timberland машка Бела Помеѓу Средината Водоотпорен Подигање на Глуждот

Timberland машка Бела Помеѓу Средината Водоотпорен Подигање на Глуждот

DEN 2158.80

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 4.75" од лак.Нашите Бели Помеѓу Мажите Пешачење Чизми имаат целосна премиум-жито водоотпорен кожа горен дел, споеви-запечатени водоотпорен изградба, и rustproof брзина чипка хардвер со куките на врвот за безбедна алкохол.НЕ ГЛЕДАМ ПОДАЛЕКУ за патека-подготвени перформанси и стил.Нашиот избор на мажите пешачење чизми, водоотпорни чизми за планинарење, секојдневен чизми, и секојдневен чевли е дизајниран да се вклопуваат во со твоите отворено-подготвени ансамбли.TIMBERLAND ВИ се ОПФАТЕНИ без разлика дали сте во потрага за мажите чизми, жените чизми, или деца чизми.За најдобрите во пешачење чизми, чизми за дожд, работа чизми, секојдневен чевли }); }); Timberland постави нови индустриски стандарди за изработка, трајност и заштита при тоа, воведен е автентична, водоотпорен кожа го подигнете во 1973 година. Глобален лидер во дизајн, инженеринг и маркетинг на премиум обувки, Timberland вредности потрошувачите кои негуваат отворено и нивното време во тоа.Timberland е индустриски лидер во користењето на двете одржлив и рециклирани материјали во неговите чевли, како и на нејзините обувки пакување.На Timberland Компанијата верува во корпоративна одговорност и поддржува бројни граѓански и социјални проекти во текот на годината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат