• Новак
InSinkErator STS-OOSN SinkTop Сатен Никел Копчето Двојна Штекер Префрлате

InSinkErator STS-OOSN SinkTop Сатен Никел Копчето Двојна Штекер Префрлате

DEN 2407.20

Достапност
Достапно за нарачка

DUAL ШТЕКЕР SINKTOP ПРЕКИНУВАЧ : пригоден алтернатива за да се ѕиден прекинувач, стилски Sink Top Прекинувачот е воздухот кој се активира, лесно месеци до мијалникот или контра врвот, & овозможува користење на двете инстант топла вода и се на располагање од еден штекер.ДОПИР НА ЕЛЕГАНЦИЈА : Овој лесен-за-работат префрлете се заменува ѕиден прекинувач со чија стил кој додава еден допир на елеганција на потоне - идеален за островот инсталации.Комплет вклучува моќ модул, сатен никел притисни копче, 33" кабелот за напојување, 6 метри воздушна линија.АМЕРИКА Е #1 РАСПОЛАГАЊЕ БРЕНД : Постојат повеќе Американски-изградена In Sink Erator ѓубре продажби во домови во САД, од сите други брендови во комбинација.Целосна линија на модели значи има едно право за секоја потреба.ПОБРЗО, ПОЧИСТА, ПОПАМЕТНИ : Од оброк првично за расчистување, In Sink Erator помага брзо и лесно да се задржи вашата кујна чисти со нашите исконски апарати : ѓубре оттуѓување & инстант топла вода точење.ИСТОРИЈА НА ИНОВАЦИИ ЗА МИЈАЛНИК : Ние измислени ѓубре продажби во 1927 година, & ние сме најголемиот светски производител на ѓубре оттуѓување & инстант топла вода точење за насловна & комерцијална употреба.In Sink Erator STS-OOSN Sink Top Сатен Никел Копчето Двојна Штекер Switch.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв

DEN 519.36