• Новак
Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна 100ml

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

DEN 481.68

Достапност
Достапно за нарачка

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат Во Не Се Лизга Чорапи/Влечки.Инструкции - Намалување на картичката на правото големина и вметнете во чорапи, ќе се Применуваат Sock Запре од надвор и оставете да се исуши.Повторете го процесот 1-2 пати, Целосно сува по околу 10-12 часот.Перат на 40 степени (не собори сува), Миење алатки со вода по употреба, во Текот на процесот на сушење на боите стануваат потемни.Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат Во Не Се Лизга Чорапи/Влечки.Инструкции - Намалување на картичката на правото големина и вметнете во чорапи, ќе се Применуваат Sock Запре од надвор и оставете да се исуши.Повторете го процесот 1-2 пати, Целосно сува по околу 10-12 часот.Перат на 40 степени (не собори сува), Миење алатки со вода по употреба, во Текот на процесот на сушење на боите стануваат потемни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Poliphili 24 Парчиња Шарени Целосна Покриеност Медиум Акрилик Лажни Нокти Ковчег Форма Лажни Нокти Дизајн Различен

Обидете се да не ги влажни вашите прсти во рок од неколку минути на носењето лажни ноктите.Лесно е да ги �

DEN 191.76