• Новак
1409KMT ДВОЈНА VANOS Анти Штракаат Комплет со игла лежишта Компатибилен со BMW E36 E39 E46 E53 E60 E83 E85 M52tu M54 M56 со KMT

1409KMT ДВОЈНА VANOS Анти Штракаат Комплет со игла лежишта Компатибилен со BMW E36 E39 E46 E53 E60 E83 E85

DEN 1004.88

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучени : 2 Vanos Клипот Bushings + 4 Vanos Клипот Лежишта.Fitment : Dual Vanos Анти Штракаат комплет со игла лежишта за BMW E36 E39 E46 E53 E60 E83 E85 M52tu M54 M56. Направени за 1998 година до 2006 година BMWs Опремени Со M52tu, M54 и M56 6 Цилиндричен Мотор.Черупка Fitment Забелешка : Секоја Черупка/Лежишта се монтирани до вистински BMW Vanos Клипот кога добиени од Снабдувачот, за да се Гарантира Fitment. 12 Месец Неограничено Километражата Гаранција.Објектот Пакет Количина : 1 | Големина : Анти Штракаат Комплет со игла лежишта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат