• Новак
JQK Тапа Aerator, 1.5 GPM Проток Retrictor Вметнете Тапа Аератори Замена на Делови Бања 5 Пак, FAN15-P5

JQK Тапа Aerator, 1.5 GPM Проток Retrictor Вметнете Тапа Аератори Замена на Делови Бања 5 Пак, FAN15-P5

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Непречено Тече Тапа Aerator】1.5 gpm max во 60 psi (5.7 L/min) 【ДВА БОНУСИ】 M22 M24 подлошки & Водоводџија е Лента.Опремени со Бања или Кујна Тапа Areators. 【Висок Квалитет】Енергично Тестирани за Одлични Перформанси. 【Стандардна Големина!】 Општи замена дел, ве Молиме проверете ја вашата aerator големина пред да го купите!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв

DEN 519.36