• Новак
Gledewen Волан Окното за Управување Колона Долниот Среден Дел со U-Заеднички Спојка Одговара за 2005-2015 Тојота Такома & Пред Тркач | Заменува 4520304021, 45203-04020

Gledewen Волан Окното за Управување Колона Долниот Среден Дел со U-Заеднички Спојка Одговара за 2005-2015 Тојота

DEN 1199.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ако се соочуваат со чудни звуци, лабава воланот навалите, тешкотии во вртење или вашиот управувачот не се оди назад до центарот по вклучувањето тогаш може да имаат проблем со вашиот средно волан вратило.За која било причина, ако не сте задоволни со управувањето окно, ве молиме контактирајте со нас преку порака директно.Се смета дека е опасно да се вози со лошо управување вратило на вашето возило и може да се стави други животот на луѓето со вас во ризик, како и.Секој дизајн ги исполнува ригорозни регулаторни стандарди за да се обезбеди возач безбедност. 【24-Месечно Warrany】Бидат сигурни купите Тојота додатоци.Компатибилен со : 2005-2015 Тојота Такома 4 WD 2005-2015 Тојота Такома Пред Тркач 2 WD или 4 WDPrecise Одговара Дел Броеви : 4520304020,45203-04020 4520304021,45203-04021 Intermediate Волан Вратило:Држи управувачот менувачот и волан поврзани.Оваа воланот средно окно ќе ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ стандарди, и сол спреј за тестирање и премиум слој помогне да се обезбеди иднина за долговечност и непроблематична перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68