• Новак
TQLGY 3 Pack Екран Заштитник за полнење за Motorola Мото G Перо 5G (Не одговара G Перо 4G) со 3 Пакет на камерата Леќи на Камерата Заштитник, Калено Стакло, 9H Цврстина - HD - Меур за С?

TQLGY 3 Pack Екран Заштитник за полнење за Motorola Мото G Перо 5G (Не одговара G Перо 4G) со 3 Пакет на камерата

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Компатибилен Модел] TQLGY Екран Заштитник и на камерата Леќи на Камерата Заштитник се Компатибилни со Motorola Мото G Перо 5 G, (Не одговара Motorola Мото G Перо 4 G), ве Молиме проверете модел на телефон пред да го купат.Производот содржи 3 пакети калено стакло екран заштитници и 3 пакети на камерата леќи на камерата заштитници.Го заштитува вашиот телефон совршено во сите аспекти. [Двојна Заштита] 9 H Калено стакло screen protector ќе се вклопи во вашиот телефон екран совршено.Прецизни ласерско сечење големина обезбедува максимална заштита за целиот екран осетлив на допир површината на вашиот Motorola Мото G Перо 5 G.Стакло камера екран заштитник ефикасно да се заштити целиот леќи на камерата од капки, гребнатини и други несреќи. [Висока Дефиниција] Нано електростатско автоматско адсорпција технологија, не влијае на флеш, светлина на 99.99%, чување на оригиналната висока резолуција на слики и видео записи. [Случај Пријателски] Екстра простор е оставен околу границите за случајот да заврши околу рабовите на вашиот мобилен без мешање со Екран Заштитник & Леќи на Камерата Заштитник, компатибилен со повеќето случаи. [По-Продажбата на Услугата] Ако имате било какви прашања во врска со екран заштитник, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Боја : Јасно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gxklmg Болница Количка, Медицински Потрошен Материјал Рек,Лесни Виткање Алуминиум Легура Количка Возење Медицински

Оваа Количка е Ергономски Дизајниран Постои Голем Џеб во Задниот дел на Количка за Вашата Колекција.Дв

DEN 519.36