• Новак
WORX 50026858 Trivac Лист Колекција Торба (WGBAG500)

WORX 50026858 Trivac Лист Колекција Торба (WGBAG500)

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Замена Торба за WG505, WG509, WG500, WG501, WG502, WG508. Целосна должина патент за лесно дампинг на mulched лисја.Има и до 10 литри на mulched лисја.Слајдови и пресврти на без алатки.Лесно-празни колекција торба со капацитет до 1.5 bushels.Повторно се спроведуваат на патент за подобрена функционалност.Посебни дише ткаенина овозможува потребно струење & минимизира прашина.Компатибилни модели : WG509, WG505, WG500.2. Зборот за замена прекривка торба на системот за собирање е за серија WG505, WG509, WG500, WG501, WG502, и WG508 компресори и vacuums.Торба лесно се поврзува на вашиот алатка, само со пресврт да се намести на своето место.Не алатките кои се потребни.Кога на 10-галон перница е полна, едноставно да ја отпакувате тоа и бришење на mulched лисја од широк, целосна должина патент торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68