• Новак
JAIFEI Подвезици & Bowtie Set - Мажи е Еластична X Бенд Подвезици + Bowtie За Свадба, Формални Настани

JAIFEI Подвезици & Bowtie Set - Мажи е Еластична X Бенд Подвезици + Bowtie За Свадба, Формални Настани

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете твое во вашата омилена боја за да направите сопствена модна изјава, нерешено восхит изгледа на вашиот специјален настан и се душата на партијата!Купи Со Доверба!Ние се гордееме со квалитетот и изработка на нашиот квалитет подвезици + лак вратоврска во собата и назад со friendliest услуги на клиентите и целосна политика за наплата во рок од 45 дена!Ако не сте позитивно воодушевени со нашиот производ, ги споделите со нас и ние ќе ги врати вашите пари во целост.Во склопот ПРИЛАГОДЛИВИ за да се направи висока-крај ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ поставени, тие дишат стил и класа на вашиот формално се носат на сите прилики!Сигурен & Comfortable With здрав teethed метал клипови, нашите подвезици ќе се одржи цврсто во место твоите панталони, без лизгање или повреда на рамената, благодарение на нивната голема еластичност која им овозможува на протега до 50" на должината!Достапни во различни солидна КЛАСИЧЕН или ТРЕНДОВСКИ бои на вашиот избор, нашите сет ќе се направи совршен додаток за сите ваши формално се носат.ПРЕД-ВРЗАНИ ЛАК ВРАТОВРСКА : Нашата PRE-ВРЗАНИ полиестер Лак Вратоврска е совршен за сите teenaged момчиња или возрасни на сите формални прилики.Око-фаќање и домот, тоа е стандард, ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ додаток со прилагодливи ремени за да ги собере сите вратот големини, додавање на финален допир на класа на сите формални настапи!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.ИЗДРЖЛИВИ + ДОЛГОТРАЈНИ : Ултра ФЛЕКСИБИЛНИ за да ги следат вашите teenaged момче е развој до машкост, нашите еластична подвезици НЕМА да ИЗБЛЕДИ и НЕ се НАМАЛИ по безброј мие, да прави тешки-се користи за мажи со додаток гарантира долговечност.Среќа Е Остар Изглед Suspender Сет!Кои сакаат да се нагласи вашиот елегантен изглед на вашата свадба, матура или на претстојните матурски, дипломски или специјална прослава на училиште?Во потрага да се додаде ДЕКА по завршувањето на допир на вашиот елегантен изглед во следната специјален настан на работа што ќе се одрази на вашиот стил во компанијата слики?Воведување На Најпознатите Прекрасните Suspender & Лак Вратоврска Поставување На Пазарот!Направени со удобноста како ВРВНА, премија JAIFEI ЕЛАСТИЧНА ПОДВЕЗИЦИ и ПРЕД-ВРЗАНИ ЛАК ВРАТОВРСКА се направи најдобро мажите е класичен стил во собата за сите млади луѓе и возрасни лица во нивните формални настапи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68