• Новак
Kemimoto UTV Купола Светлина Универзална Отстранлив се Тркалаат Бар Планината LED Светло Компатибилен со Поларис RZR Може да Сум Kawasaki Голф Количка Работа за 1.5 - 2.0 roll bar кафе

Kemimoto UTV Купола Светлина Универзална Отстранлив се Тркалаат Бар Планината LED Светло Компатибилен со Поларис

DEN 1365.60

Достапност
Достапно за нарачка

Практична ОсветлувањеKemimoto UTV купола светлина оди со висока осветленост, но ниска потрошувачка на енергија, кој е инсталиран на рол бар да се обезбеди осветлување на кабината.На UTV купола светлината ќе биде многу погодно за ноќно возење.Две Осветлување РежимиKemimoto UTV внатрешни работи светлината има две осветлување модел : висок зрак на вниманието на владата и ниски зрак floodlight режим со 2 нивоа на извор на светлина.Можете да се префрлите на соодветно осветлување режим во секое време според различни средини и потреби.USB ПолнењеЌе можат да ја наплатат rzr купола светлина со помош на USB кабел кога светлината снема на енергија.Овој пренослив led светло е многу погодно и за повеќе употреби.ВодоотпоренKemimoto unversial се тркалаат бар светлина има добри перформанси во водоотпорен, кои може да се користат во сите временски услови.Лесна Инсталацијатркалаат бар купола светлина е лесно да се инсталира.Она што треба да направите е да се зацврсти на рака за да ја завршите инсталацијата брзо.Можете да се прилагоди на агол слободно со функција на 90-степен ротација на вредноста.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат