• Новак
JAIFEI Подвезици & Bowtie Set - Мажи е Еластична X Бенд Подвезици + Bowtie За Свадба, Формални Настани

JAIFEI Подвезици & Bowtie Set - Мажи е Еластична X Бенд Подвезици + Bowtie За Свадба, Формални Настани

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Во склопот ПРИЛАГОДЛИВИ за да се направи висока-крај ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ поставени, тие дишат стил и класа на вашиот формално се носат на сите прилики!Сигурен & Comfortable With здрав teethed метал клипови, нашите подвезици ќе се одржи цврсто во место твоите панталони, без лизгање или повреда на рамената, благодарение на нивната голема еластичност која им овозможува на протега до 50" на должината!Достапни во различни солидна КЛАСИЧЕН или ТРЕНДОВСКИ бои на вашиот избор, нашите сет ќе се направи совршен додаток за сите ваши формално се носат.Купите на Вашата Сопствена JAIFEI Подвезици + Лак Вратоврска Set & Победи На Впечатоци Во Вашиот официјалниот Настан!Кликнете на за Да Додадете во Кошничката СЕГА, А Дотурот Минатата!.ПРЕД-ВРЗАНИ ЛАК ВРАТОВРСКА : Нашата PRE-ВРЗАНИ полиестер Лак Вратоврска е совршен за сите teenaged момчиња или возрасни на сите формални прилики.На teethed МЕТАЛ КЛИПОВИ се цврсти доволно за строга контрола врз вашите панталони, обезбедување на сигурен и задржете премиум удобност.НАПРАВИ ГЛАВИ СЕ ПРЕТВОРИ ВО ФОРМАЛНИ НАСТАНИ!Премиум JAIFEI Suspender + Лак Вратоврска Поставена во 13 НЕВЕРОЈАТНИ БОИ ќе се потенцира вашиот шик изглед на вашата партија, матурска, свадба, матура, фото сесии на снимање, или дополнуваат вашиот костим на сите специјални настани и прослави, додавајќи единствен авион на стилот на вашиот формално, елегантен изглед!.Печати на враќање превозот етикета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат