• Новак
Преносни Мешалка за Тресе и Пијалаци, Мини Лични Blender USB Полнење со Шест Ножеви, Blender Морнар Првенство за Домашна Кујна Спортски Патување Отворено(А)

Преносни Мешалка за Тресе и Пијалаци, Мини Лични Blender USB Полнење со Шест Ножеви, Blender Морнар Првенство

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Само додадете вода и долго притиснете го копчето за да започнете со автоматско чистење.Не користите машина за миење садови за чистење на било кои делови на машината,исто така, не може да се дезинфицираат во микробранова печка.Куп Материјал : BPA Free храна одделение.

Спецификацијата

Cup Material:
BPA Free food grade Blade Material

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68