• Новак
CHRLEISURE Руно Наредени Зима Leggings Жените, Висока Waisted Термички Топло Јога Панталони со Џебови

CHRLEISURE Руно Наредени Зима Leggings Жените, Висока Waisted Термички Топло Јога Панталони со Џебови

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Појас затворање. ✔ РУНО НАРЕДЕНИ ЈОГА ПАНТАЛОНИ - Нашите жените руно наредени термички leggings функција супер меки руно внатре да се задржи топло кога TEMP капки.Дише и влага-wicking ткаенина лифт пот брзо за да се задржи удобно.Можете да направите било какви активности на отворено за време на зимската сезона со леснотија, Дише и влага-wicking ткаенина лифт пот брзо за да се задржи удобно. ✔ 2 НАДВОРЕШНИТЕ ЏЕБОВИ & 1 POCKET СКРИЕНИ - Овие ладното време leggings имаат две големи странични џебови за вашиот мобилен телефон и кредитни картички, како и скриени корселе џеб да се стави вашиот копчињата и други скапоцености. ✔ ВИСОКА WAISTED & СТОМАК КОНТРОЛА - жени е зима јога панталони се користат висок половината и стомакот контрола широк појас да се претстави своите крива, да Не падне, едноставни и стилски линии и компримиран контури и рационализација, Својата половината е многу голема и не се лизга надвор од половината кога се работи или кои клечат, високиот половината, исто така, обезбедува добра поддршка и контрола на стомакот. ✔ BUTTERY-МЕКА ТЕКСТУРА – ултра-мека текстура на CHRLEISURE Жените Тренингот Leggings елиминира триење и chafing така тоа го прави да се чувствувате како да не носите ништо додека вежбате или протокот преку јога, Овие Кавер-Сива тренингот leggings се екслузивно квалитет, тие доаѓаат во различни бои, сите со супер удобен руно обвивка. ✔ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - CHRLEISURE висока половината јога leggings понуди 30-ден ПОЛН со ПАРИ НАЗАД ветување и БЕСПЛАТНО ВРАЌАЊЕ и ЗАМЕНА за било каква причина за незадоволство без прашања праша!Додадете ја оваа ставка за да количката со кликнување на "Додај-да-Количка" копчето и да купам тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат