• Новак
Sarin Mathews Женска Capri Јога Панталони Лабава Тренингот Joggers Drawstring Sweatpants Дневна Pajama Capris Панталони со Џебови

Sarin Mathews Женска Capri Јога Панталони Лабава Тренингот Joggers Drawstring Sweatpants Дневна Pajama Capris

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

15%Памук + 80% полиестер + 5% spandex.Drawstring затворање.Машина за миење ладно.Препорачуваме Рака Мие.ВИДИ ОПИСИ за ДА ја ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНАТА S(Половината-25.98", Должина-29.53"); M(Половината-27.56", Должина-29.92"); L(Половината-29.92", Должина-30.31"); XL(Половината-32.28", Должина-30.71"); 2 XL(Половината-35.24", Должина-31.10"). 【Материјал】 15%Памук + 80% полиестер + 5% spandex.Sarin Mathews Јога Capris Панталони со Кожата-friendly и мека ткаенина, не се дебели или топла ткаенина.Тоа ќе ви помогне да останете кул во летото топлина и ќе биде вашата оди до секојдневниот capri панталони.Тоа е совршено да се совпаѓаат со разни блузи, т маици и блузи. 【Карактеристики】 Capri Должина, drawstring, еластичен појас, лабава одговара, длабоко странични џебови, висока половината, лесни, слаби Нозе, директно нога, полна боја, исечете панталони, дневна панталони, јога панталони, жените атлетик capris, женска пижами панталони, тренингот панталони за жени, женска capri јога панталони. 【Capri Панталони со Drawstring】 Тоа е лесно да се повлече нагоре и надолу, а тоа ќе направи да се чувствувате удобно кога ќе се спортинг.Лабава јога capris со еластична корселе која лесно да се прилагоди за подобро се вклопуваат. 【Две Џебови и од Страна на Spilt Нога】 Атлетик capris за жени со длабоки Џебови тоа е доволно за да се носат на вашиот телефон, паричник, клуч итн.Оваа вежба capri панталони со страна сплит нога дизајниран нуди шик изглед, нуди разноврсна и атлетик одговара, леснотија во секое време. 【Прилики】 Sarin Mathews Лабава capri панталони одлична за џогирање, прошетка, јога, тренингот, одмор, плажа, фитнес, спортски, спиење, дневна наоколу и секојдневно носење.Удобен capri панталони ќе биде фаворит во вашиот салон носат гардероба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68