• Новак
Yukon Опрема & Оска (YG D30R-373R) Високи Перформанси Прстен & Назабена Опрема Поставена за Dana 30 Обратна Диференцијална Ротација

Yukon Опрема & Оска (YG D30R-373R) Високи Перформанси Прстен & Назабена Опрема Поставена за Dana 30 Обратна

DEN 8071.20

Достапност
Достапно за нарачка

Yukon Прстен предни тркала поставува и се даде доверба на знаејќи дека сте водење брзини наменета за harshest на условите.Без разлика дали тоа е на улица, надвор од патот, или на патеката; Yukon прстен и крило поставува испорача незаменлива изведба и квалитет.Yukon користи најновата дизајни и производство на технологии за да обезбеди мирен работи опрема што е силна и лесно да се постави.Сите Yukon прстен и крило поставува дојде стандард на една година.Овој производ се користи во 3. 73 оска сооднос.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат