• Новак
Hsxfl Класичен 3D Метал Pin Уметност Играчка - 8in x 6in 3D Големи Димензии Pin Уметност Одбор за Деца или Возрасни (Сребро)

Hsxfl Класичен 3D Метал Pin Уметност Играчка - 8in x 6in 3D Големи Димензии Pin Уметност Одбор за Деца или

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 6in.x 8in.Погоден за три возрасти up!.Направи впечаток на сребро метални игли и едноставно се тресат нагоре и надолу за да го поставите на иглички назад на своето место.Се користи како минатото време во канцеларијата и, исто така, прави голема играчка да се задржи на децата да се забавуваат.Одличен подарок идеја за Божиќ подарок, роденденски подарок, Благодарение Давање, Нова Година, Честитка, Дипломирањето, и многу повеќе.Овој класичен новина детска играчка е еден од најдобрите креативни размислување играчки таму!Не само што бараат да се создаде 3 D дизајни, но тоа им овозможува на разновиден начин на приближување и манипулирање со метални игли.Направи овој метал pin уметност одбор една од вашата топла играчки во вашите деца играчка кутија.Децата ќе брус своите креативност и да се фокусира со доаѓа со толку многу дизајни како тие можат да мислат нагоре.Се бара од вас да се создаде 3 D дизајни преку манипулирање со метални игли како некогаш сакате, ова го прави еден од најдобрите креативни размислување играчки да го имаат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат