• Новак
8 инчен Мини Монитор,Dcorn Мали HDMI Следи 1280x720 16:9 IPS Метал Домување Екран Поддршка HDMI/VGA/AV/BNC Текст со Ѕид Заградата&Remote Control,178 Целосна Гледате w/Звучници

8 инчен Мини Монитор,Dcorn Мали HDMI Следи 1280x720 16:9 IPS Метал Домување Екран Поддршка HDMI/VGA/AV/BNC

DEN 1751.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Визуелно Уживање Мали HDM Следи】Dcorn 8 инчен монитор опремени со LED IPS екран 1280*720 висока резолуција, ,178° широк агол на гледање IPS панел, 500 cd/m2, 1000 : 1 контраст, 16 : 9 aspatio сооднос, висока осветленост, додека задржување разумен боја, која нуди извонредни гледање искуство. 【Богата со Видео Влезот интерфејси】 Dcorn 8 инчен мали hdmi следи обезбедува богат сет на видео опции за внесување со HDMI VGA BNC AV За Малина Пи, dslr фото, PC DVD,VCD,ТВ-Кутија, X-BOX, НС, видео надзор за Безбедност камера,автомобил копија мониторинг, видео switcher екранот,грешки видео системи,fpv следење,мониторинг хардвер Temps(игри тестови за да се види температурни сензори)etc.By поврзете со ТВ-кутија, можете да го користите како мали ТВ. 【Преносни & Метална Школка】 : Dcorn мини следи само тежина 1.32 lb/600g, супер-тенок дизајн со метална школка погодно за вас да се носите во вашата чанта и го прави подобра заштита од вибрации, капка или лоша средина надвор, тоа треба подолго време.специјално погоден за домашни и деловни употреба.Како што копија камера , видео камера(dslr фото) , home security, на автомобил монитор, летало следи и така натаму. 【2 Начини Инсталирајте : Биро&Ѕид】Dcorn мал монитор има 2 месеци : пластична маса планината и метал ѕид(secrews вклучуваат),па мора 2 избори да се инсталира, доаѓа со далечински контролер, како и обично можете да го контролирате следи во рок од 10 метри. 【Гаранција 】Dcorn мал монитор е manufactory директно да ја достави, нудат од 30 дена целосна наплата /замена без човечка оштетен, ве молиме поврзете се со нас преку порака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат