• Новак
ЈАО HAKCHERT Одење на Гра. Риба Резервоарот Украси Смола со 10 Вештачки Водни Растенија.Star Wars Аквариум Декорација.Риба Резервоарот Додатоци.Saltwater Аквариум.Креативни Betta

ЈАО HAKCHERT Одење на Гра. Риба Резервоарот Украси Смола со 10 Вештачки Водни Растенија.Star Wars Аквариум

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Универзална Големина : аквариум уредување декорација е направен од висок материјали, кои се издржливи и безбедни.Дополнителни Водни Растенија : Нашите робот куче сет вклучува 10 вештачки растенија од различни форми, но цената не се промени.Можете да ги користите за декорација на вашиот аквариум.Ако имате странец тема, остаток тема или Star Wars тема аквариум, мора да треба овој робот куче.На жив и нежни бои погодни за 5 до 20 литри аквариуми додадете свежи и природни живот за вашиот аквариум.Универзална Големина : аквариум уредување декорација е направен од висок материјали, кои се издржливи и безбедни.Ако имате странец тема, остаток тема или Star Wars тема аквариум, мора да треба овој робот куче.Дополнителни Водни Растенија : Нашите робот куче сет вклучува 10 вештачки растенија од различни форми, но цената не се промени.Одличен Декорација : Тоа изгледа како остатоци од странец цивилизација, но, исто така, малку како Star Wars гра.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68