• Новак
Gerioie Стабилна Алуминиум Легура Велосипед Вилушка Носителот со Plug-in Вилушка, Крути, Компактен Преку оска Вилушка Адаптер, Корозија-Отпорни Велосипедизам за Велосип?

Gerioie Стабилна Алуминиум Легура Велосипед Вилушка Носителот со Plug-in Вилушка, Крути, Компактен Преку оска

DEN 221.28

Достапност
Достапно за нарачка

Посебно дизајниран за ROCK SHOX предната вилушка.Лесен и компактен, и тоа нема да додадете многу товар за вашиот велосипед.Алуминиум легура изградба, отпорен на корозија и беспомошна, траен и издржливи.Лесно да се инсталира и да ги отстраните со користење на M6 ален клуч(не се вклучени).Убаво е замена за вашиот велосипед вилушка.Карактеристики : Посебно дизајниран за ROCK SHOX предната вилушка.Алуминиум легура изградба, отпорен на корозија и беспомошна, траен и издржливи.Лесно да се инсталира и да ги отстраните со користење на M6 ален клуч(не се вклучени).Лесен и компактен, и тоа нема да додадете многу товар за вашиот велосипед.Убаво е замена за вашиот велосипед вилушка.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна Стандардна Големина : 100 * 15mm Тежина : Околу. 39g Fitment : за Rock Shox RS-1 (2015) за Rock Shox Сид WC, XX, RCT3, RLT, РЛ (2012-2015) за Rock Shox Рава RLT, РЛ (2012-2015) за Rock Shox Штука DJ, РК, RCT3 (2014-2015) за Rock Shox Откровение WC, XX, RCT3, RLT, РЛ (2014-2015) Пакување Листа : 1 * Вилушка Преку Оска.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат