• Новак
Премијата Не Браздата Лента За Коса Врски - Нема Штета Ouchless Creaseless Еластична Конска Опашка Носителите - Hairbands Косата Додатоци - Од Kenz Laurenz (25 Коса Врски - Premium)

Премијата Не Браздата Лента За Коса Врски - Нема Штета Ouchless Creaseless Еластична Конска Опашка Носителите

DEN 382.80

Достапност
Достапно за нарачка

Косата Врски Конска Опашка Носители Нема Браздата Заврзана Лента Додатоци Не Затегнување Ouchless Косата Со Ластичиња.Овие ЗАБАВНИ Коса Врски се направени од Не Браздата Лента - мека и еластичен материјал кој е рачно боени и заврзана.Пријател на вашата коса - Овие Коса Врски направени од Не Браздата Лента не се повлече и дент вашата коса како традиционална конска опашка на сопствениците.Целосно Рака Мие .и исто така Можете да ги носи како нараквици или anklets.Купи Kenz Laurenz - Секогаш Најдобри квалитет по Најдобра Цена..Порака ни за други достапни бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат