• Новак
MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Велигденски Јајца Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци столче Назад Заштитници Одлична за Датотека Пенкало, Тетратка

MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Велигденски Јајца Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци столче Назад

DEN 1838.40

Достапност
Достапно за нарачка

[Наменета за долготрајна Цврстина] : Двојна намена дизајн, кој се одвојува лепенка, поделени во горните и долните делови, во горниот дел е чување торба за предмети, со голем простор и силен капацитет на складирање.Мулти Складирање Џебови Во прилог на корне превенција, нашата анти-удар влошки, исто така, вклучуваат хартија totwel складирање торба, пијалаци складирање торба, невидлив телефон торба,се нацрта на хартија ткиво кутија.И ние го напушти штетни хемикалии за да се задржи безбедно и среќно.[Големи Димензии] : Овој автомобил задното седиште организатор мерки 25.Пакет се Вклучени Само еден складирање торба!!.Нашиот автомобил складирање џебовите е доволно голем да ги покрие задниот дел на возачот и совозачот места да се заштити од гребнатини, пет гребнатини, и валкани чевли марки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат