• Новак
Farmhouse Оркестарот Бивол Plaid Престилка за Жени со Тенџере Носители и Рерна Мит Кујнски Сет Модерна Farmhouse Црно и Бело Plaid Проверете

Farmhouse Оркестарот Бивол Plaid Престилка за Жени со Тенџере Носители и Рерна Мит Кујнски Сет Модерна Farmhouse

DEN 660.00

Достапност
Достапно за нарачка

НА ТРЕНД СТИЛ - Донесе стилски и селски farmhouse допир да вашиот farmhouse кујна со оваа забавна престилка и кујнски сет постелнина.Овој класичен Проверете дизајн ќе натпревар повеќето кујна décor.РАЗНОВРСНА - Овој класичен проверете дизајн ќе натпревар повеќето кујна décor.ВКЛУЧУВА - 1 возрасен големина престилка, 2 микрофибер јадење крпи, 2 топли влошки и 1 рерна мит.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЗБОР - За вас водителка, housewarming, денот на Благодарноста вечера или партии.Совршен за готвење или печење љубовници за Божиќ, родендени или Мајка Ден, Денот на Вљубените и го прави совршен порибување stuffer.МЕРЕЊА - Престилка 33" долго x 28" широк вкупно Јадење Крпи се 15" x 25".Стилски, рустик и убава овој сет нуди се што ви треба да се создаде стара елегантен, модерен земја кујна.Одличен за посебни прилики, настани, страни, и во секојдневниот décor употреба.Лесно се грижи, машина перат.Престилка Детали : Прилагодлив Д-прстен на вратот рака помага да се обезбеди удобно, прилагодена одговара Belted 6" L x 10" W центар џеб 100% памук Машина за миење Мерки 33" L x 28" W целокупната Кујнски крпи мерка 15" x 25" Одлична за housewarming партии или свадба подароци!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Детали Кралот Езеро Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога - Многу Густа Пена - Отстранете Светлина Несовршености

Езерото Земја 6.5 Инчи Хибрид Бела Полирање Подлога има многу густа пена, совршен за правење на вашиот по

DEN 454.80