• Новак
164pcs Поставите Полиолефин Намалување на Избрани Топлина се Смалуваат Цевка Wire Кабел Изолирани Sleeving Цевки Поставени 2:1 (Боја : 530pcs)

164pcs Поставите Полиолефин Намалување на Избрани Топлина се Смалуваат Цевка Wire Кабел Изолирани Sleeving

DEN 854.40

Достапност
Достапно за нарачка

164 топлина shrinkable цевки.Голема колекција на топлина shrinkable цевки 8 спецификации 5 бои 164. Предвидено внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 2.0 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 6.0 mm, 8.0 mm, 10.0 мм, 14.0 mm.опис.Материјал : Полиолефин. 127 топлина shrinkable tubes A голем број на топлина shrinkable цевки, 7 спецификации.Предвидено внатрешен дијаметар : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм, 5.0 мм, 7.0 мм, 10.0 мм, 13 mm Fully договор внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 1.25 мм, 1.75 mm, 2,5 mm, 3.5 мм, 5mm, 6.5 mm Colour : Black Phone должина : 7.28 m Shrinkage го оценувате : 2 : 1 (ќе се намали до 1/2 од предвидени дијаметар)Материјал : Polyolefin Minimum се намали температура : + 70°CFull намалување на температура : до +110°COperating температура : -55°C до +125°CTensile сила : 10.4 Mpa Dielectric сила : 15 k V / mm Manufacturing спецификации : ISO9001530 топлина shrinkable tubes Large колекција на топлина shrinkable цевки, 8 спецификации, 5 бои, 328 Provided внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 2.0 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 6.0 mm, 8.0 mm, 10.0 мм, 14.0 mm Color : црна, црвена, жолта, сина, green Material : Polyolefin Shrinkage го оценувате : 2 : 1 (се намали максималната да 1/2 на обезбедени дијаметар)температурата на работа : -55°C до +125°CMinimum се намали температурата на : + 70°CFull намалување температура : + 110°C (максимум)Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa Dielectric сила : 15 k V / mm Flammability : пламен retardant Certification : УЛ certification Quantity + дијаметар + length80 x 1.5 x 45mm80 x 2.0 x 45mm80 x 2.0 x 45mm60 x 3.0 x 45mm50 компјутери x 4.0 x 45mm50 компјутери x 4.0 x 45mm30 x 5.0 x 45mm20 x 6.0 x 45mm20 x 8.0 x 45mm20 компјутери x 10.0 x 45mm20 компјутери x 10.0 x 45mm20 компјутери x 10.0 x 45mm328 PCS топлина shrinkable tube Quantity x вклучени внатрешен дијаметар x еден length120 xφ1.0x 40mm60 xφ2.0x 40mm32 xφ3.0x 40mm32 xφ4.0x 40mm32 xφ6.0x 40mm20 xφ8.0x 80mm16 xφ10.0x 80mm16 xφ14.0x 80mm127pcs топлина се смалуваат цевка црвена и black127/set вклучува : (обезбедени внатрешен дијаметар x еден должина)30 пиксели x 2.0 x 40 mm (црна, на секои 15 црвено)20 x 3.5 x 40 mm (црна, на секои 10 црвено)20.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68