• Новак
Бизнис Картичка Држачот За Ѕид Монтирани Јасно Акрилик - Отворен Дизајн (3 Парчиња)

Бизнис Картичка Држачот За Ѕид Монтирани Јасно Акрилик - Отворен Дизајн (3 Парчиња)

DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики пре-drilled дупка на грбот за лесно ѕидни-монтирање.Или двојно двострано лепило.Notched пред носителот обезбедува лесен пристап до прикажани бизнис картичка.Направен од јасно акрилик лесно се вклопуваат со било внатрешна средина.Вкупна Ширина x Висина x Длабочина 3.9" x 2.1" x 1.1" /.Џеб Ширина x Висина 3.6" x 2.0".За стабилизација и асоцијација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат