• Новак
Помине Уметност Рака Перница за лак СТП Кожа Помине Рака Остатокот Нокти Рака Перница Помине Остатокот Перница Табела Нокти Табела(Сива)

Помине Уметност Рака Перница за лак СТП Кожа Помине Рака Остатокот Нокти Рака Перница Помине Остатокот Перница

DEN 810.96

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет на перница површина, персоналните лак може да биде блиску до рака, добра товарот, може да се ублажат рака притисок во текот помине уметност.Мека перница јадро, природни СТП кожа површината не е само дише, но, исто така, водоотпорен и удобно.Метална рамка е направен од високо-квалитет на цевка од нерѓосувачки челик, и примена на вакуум слој технологија во голема мера ја подобрува одделение и квалитетот на производот.Висока вредност рака перница и удобно се чувствуваат не само што ќе го подобри клиентот помине искуство, но исто така и покажуваат висока вкус на сопственикот.Здрав рамка ќе се задржи перница стабилни и не се лизга.Раката перница држи вашите раце удобност зона, цврсти доволно да се постојано поддршка зглоб/страна пак, правото да се вклопи manicuring табела.Одличен за домашна и професионална салон за употреба, потребно помине уметност алатка.Велур материјал на дното, нежен изработка, исклучителна завиткување, уникатен и елегантен, поддршка засилен позлата процес, стабилна рака перница е повеќе фирма и удобно.Состојба : 100% Сосема Нов.Предмет Тип : Помине Уметност Рака Перница.Материјал : СТП кожа, од не ' рѓосувачки челик.Боја : Мермер.Се применуваат за : апарати за Домаќинство, ноктите салон, итн.Карактеристики : Намалување на рака притисок и олеснување на рака замор.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New Item Type

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68