• Новак
RosieLily Црн Туш Завеса, Мермер Туш Завеса, Туш Црна Завеса, Туш Завеса Мермер, Црн Мермер Туш Завеса Сет со 12 Куки, Бања Оркестарот, 72x72 инчи

RosieLily Црн Туш Завеса, Мермер Туш Завеса, Туш Црна Завеса, Туш Завеса Мермер, Црн Мермер Туш Завеса Сет

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Црн Туш Завеса : Направен од 100% полиестер, водоотпорен и засилен насловот што го спречува кинење и обезбедува долгорочни функционалност.Мермер Туш Завеса : Засилен горниот раб на дното се спречи завеса billowing задржување на вода во и ладен воздух надвор.Супер вода-отвратителен ткаенина се третира да ги споделите со вода мушка остане на површината, брзо да се одвратат и сува.Црн Мермер Туш Завеса : црн туш завеси во мермер печатење е погоден за секаков вид на бања мебел.Креативен и уникатен модел се направи ќе уживате во вашата бања време.Стандард 72"*72"големина одговара на Повеќето.Туш Црна Завеса : Лесно се вклопува во секоја стандардна големина туш/када и работи со директно или криви туш прачки. 12 Бела пластика куки, лесно да ги промените туш завеса прстен куки за да одговара на оркестарот, кој ви се допаѓа.Мулти-цел, не само туш завеса : тушеви и кади во вашиот дом, camper, хотели, мотели, dorm тушеви, и бања оркестарот, бања прибор,тоалет украс за домот и повеќе.Ако ви се допаѓа, тоа може да се користи како прозорецот завеса или како лагер за текстил туш завеса.Кога сте во потрага по туш завеси, убава и уникатна Туш Завесата може да биде вашата инспирација совршен за вашиот мирен спа бања оркестарот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68

Помине Уметност Рака Перница за лак СТП Кожа Помине Рака Остатокот Нокти Рака Перница Помине Остатокот Перница

Висок квалитет на перница површина, персоналните лак може да биде блиску до рака, добра товарот, може да

DEN 810.96