• Новак
Вакцина Картичка Заштитник Кожа Водоотпорен - Windefun 2-Пакет за Вакцинација Картичката во Држачот со Keychain Пластични Ракави за Вакцина Картички, Дебитни Картички и Кр?

Вакцина Картичка Заштитник Кожа Водоотпорен - Windefun 2-Пакет за Вакцинација Картичката во Држачот со Keychain

DEN 311.28

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Карта Носителот Големина : 11.【Високо-квалитетни материјали】кожа држачот е направен од високо-квалитет на кожа, трајни, без мирис, водоотпорен и влага-доказ.Високо ниво на транспарентност и кристално јасна.Може да се сместат 4*3 картички : Автомобил Осигурување Картичка Конференција Име Ознака DIY Име Значка Фото ID Картички, БАНКОМАТ Риболов Лиценца и Многу Полесно да се носат, се зацврсти на lanyard, вие не мора да се грижите за губење на картичката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат