• Новак
Синото Море Системи A-Серија Двојно Пол Рокер Прекинувачи

Синото Море Системи A-Серија Двојно Пол Рокер Прекинувачи

DEN 404.64

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со AC и DC системи за искажаната amperage.Исплакнете во "On" позиција. "Патување Слободни" дизајн не може да се одржи "НА" време на отстранување на грешката тековната состојба.Обично се користи за AC Главниот спој заштита.Меѓународни за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА симболи за поддршка на вертикална или хоризонтална монтажа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68