• Новак
Природата е Чудо Мачка & Куче Урина Разурнувачот Пена Аеросол Спреј

Природата е Чудо Мачка & Куче Урина Разурнувачот Пена Аеросол Спреј

DEN 507.84

Достапност
Достапно за нарачка

Работи за да се елиминира силна урина и Жолта, леплива остатоци што доаѓа со него.Пена продира надолу во тепих на власт од тешка куче урина мензи.Безбеден за користење околу домашни миленици и дома кога се користи како режисер.Гарантирано да работат или вашите пари назад. 6 ПО ПАКЕТ.Природата е Чудо милениче дамка и мирис removers биле доверлив бренд за пет хаос cleanup за повеќе од 30 години.Со проширувањето на обуката сида, мачиња се фрлаат отпадоци, дезинфектанти кои и други производи, Природата е Чудо бренд може да се верува и да се обезбеди иновативни решенија за голем број на домашни проблеми.Природата е Чудо Милениче Брише чисти и младоженецот вашето куче, мачка и други мали животни безбедно и природно, темелно навлажнувачки на домашно милениче грб и шепи.Употреба на Природата Чудо Милениче Брише за да се отстрани нечистотијата од вашето домашно милениче грб и шепи по прошетки или пред да влезат во куќата.Овие брише исто така, може да се користи за да се задржи миленици чисти и свежи помеѓу вани или на домашни миленици кои се тешко да се искапат.Го брише содржат природни moisturizers кои омекне домашно милениче грб, оставајќи здрава и сјајна.Домашно милениче брише задржи пет почиста, елиминирање мирис за start-up и заштеда на патувања на groomer!Да се верува во чудо кога изнаоѓање на решенија за чист дом и среќни, здрави домашни миленичиња.Природи Чудо(R) Урината Разурнувачот Пена работи да навлезат површини на власт од куче урина мензи.Ензимски пена, се распаѓа био-базирани мензи за контакт, за да се елиминира силна урина и жолта, леплива остатоци што доаѓа заедно со него.Кога се користи како што е наведено, тоа е безбедно за употреба околу вашите домашни миленици и дома.Тешко на : .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат