• Новак
ZOSI 2 Пакет 2MP 1080p HD-TVI Home Security Камера Отворен и Затворен 1920TVL, 24PCS Led диоди, 80ft Ноќ Визија, 90°Поглед Агол, Водоотпорна Надзор и CCTV Црна Куршум Камера (2AK-1062B-БС-НИ)

ZOSI 2 Пакет 2MP 1080p HD-TVI Home Security Камера Отворен и Затворен 1920TVL, 24PCS Led диоди, 80ft Ноќ Визија,

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

(1). [ 1080p FHD Резолуција ] __ 1/3"CMOS 1080p Куршум Надзор и CCTV Камера,опремени со 24pcs IR-Led диоди, IR 80ft ноќно гледање (Боја во денот време,црно-бел, во ноќно време),3.6 мм леќа која е доволно широка за да се покријат околу 90°видите. (Зависи од користење на животната средина). (2). [ IP66 Pastic Водоотпорна ] __ Камерата се користат високо квалитетни пластични домување материјали,3-Axis камера стојат,кабел преку заградата за кавга без употреба во врнежлив или снежните денови. (3). [ Компатибилност ] __ Ова е TVI камера, ве молиме да го поврзете со компатибилен HD TVI или други хибрид снимачот за да ја зацврсти вашата домашна безбедност. (4). [ Едноставна Конекција ] __ Оваа TVI камери комплет доаѓа со 2 сијамски BNC кабелот што се пренесува моќта и видео сигнали на камерата, и од 1 до 4 моќ splitter за да се поврзете 2 камери преку 1 адаптер.Кабелот може да се стартува преку ѕидови или клетки да ви даде со флексибилност за да се инсталира на камерата каде што ви треба најмногу. (5). [ 20/7 Поддршка на Корисниците ] __ Слободен живот-време Техничка Поддршка & Никакви проблеми, ве молам само да се чувствуваат слободни да не контактирате, секогаш може да се потпре на нашите 20/7 услуги на клиентите.(Поддршка на корисниците на одговор во рок од 20 часа секојдневниот). 2 x ZOSI 1080p TVI Камера. 2 x Монтажа Завртка Торба. 2 x 60 FT BNC+DC Продолжување Кабли. 1 x 12 V/1А Напојување. 1 x 1 до 2 Моќ Splitter. 1 x Прирачник за Корисникот. 2 x ZOSI 1080p TVI Camera2 x Монтажа Завртка Bag2 x 60 FT BNC+DC Продолжување Cables1 x 12 V/1А Моќ Supply1 x 1-2 Енергија Splitter1 x Прирачник за Корисникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68