• Новак
Помине Уметност Stamper Силикони Транспарентен Помине Stamper Нокти Алатка Транспарентен Мека Силна Адсорпција Сила DIY Забава, за Домови Уметност француски Помине Произ?

Помине Уметност Stamper Силикони Транспарентен Помине Stamper Нокти Алатка Транспарентен Мека Силна Адсорпција

DEN 210.96

Достапност
Достапно за нарачка

СИЛНА АДСОРПЦИЈА СИЛА : Помине уметност stamper силикони главата има силна адсорпција сила, кои многу може да им се врати на моделот и да се создаде една деликатна помине површината.УЖИВАЈТЕ во СЕМЕЈСТВОТО DIY ЗАБАВА : Помине уметност stamper уживате во забавата на DIY помине уметност.Опремен со два шарени пластични шема плочи, овозможувајќи ви да DIY помине уметност.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : да ги Собереш дезени лесно може да се користи за да се направи помине уметност во еден многу едноставен начин.ТРАНСПАРЕНТНИ И ЈАСНИ : на Ноктите stamper може да ви помогне да го видите моделот подобро, и силиконски помага да ги собереш на модел од плоча лесно.ПРАВО ГОЛЕМИНА Е ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Помине уметност stamper мала тежина, мали димензии, лесен за складирање и за носење, погоден за домови, ноктите продавници и на други места.Функција : посебна stamper за помине уметност за печатење и image transfer.Таа донесува транспарентно големи главата дизајн.На силиконски главата е мека и еластична.Трансферот е удобен и лесен за чистење.Тоа исто така може да се користи како француски помине производство.Спецификација : Предмет Тип : Помине Уметност Stamper Материјал : Силикон Печат Големина : Прибл. 5.5 x 4cm / 2.2 x 1.6 во Големи печатење големина : Прибл. 7 5cm x / 2.8 x 2in Мали димензии на печатење : Прибл. 6 x 4cm / 2.4 x 1.6 во Пакет Листа : 1 x Stamper 1 x Голем Печат Плоча 1 x Мал Печат Плоча Забелешка : Прирачник за мерење, таму ќе биде малку грешка.Ве молиме имајте предвид дека стилот на оваа производот ќе биде испратен по случаен избор, ве молиме бидете сигурни дека не предвид пред да нарачате.

Спецификацијата

Item Type:
Nail Art Stamper Material
Package List:
1 x Stamper 1 x Large Stamping Plate 1 x Small Stamping Plate 
Note:
Manual measurement, there will be a little error.Please note that the style of this product will be sent randomly, please make sure you don't mind before ordering.

Со стоката дадена додека купуваат

Помине Уметност Рака Перница за лак СТП Кожа Помине Рака Остатокот Нокти Рака Перница Помине Остатокот Перница

Висок квалитет на перница површина, персоналните лак може да биде блиску до рака, добра товарот, може да

DEN 810.96