• Новак
YB-OSANA Двојно Полнење преку USB Полнач Докинг Станица се Залагаме за Playstation 5 Безжичен Контролер /PS5 Двојна Контролер Станица за Полнење

YB-OSANA Двојно Полнење преку USB Полнач Докинг Станица се Залагаме за Playstation 5 Безжичен Контролер /PS5

DEN 319.44

Достапност
Достапно за нарачка

Dual Безжичен Контролер на Полначот на Држачот за Монтирање за PS5 Play Station Контролер.Вграден USB Адаптер Пристаништа - ви Овозможува да безбедно чување и да се наплаќаат до две PS5 контролори истовремено без да се поврзете на нив да го PS5 систем.Dual Безжичен Контролер Полначот - Моќ преку USB порт или од PS5 конзола, КОМПЈУТЕР или ѕид извор на енергија (Ѕид Адаптер не е вклучен).Со LED Индикатор за Светло - Ако светлината е блескави, тогаш тоа е во полнење на државата.Откако тој престана да трепка, полнењето е завршено.Влезен Напон : DC 5 V 2 A Излезен Напон : DC 5 V 500-1000 MA.Спецификации : Micro USB Socket Save продавница место & Висок квалитет на Влезниот Напон : DC 5 V 1 AOutput Напон : DC 5 V 500-1000 MA Компатибилен за : PS5 Controller Charging време : 2-4 hours Package Содржи : 2x PS5 Двојна Контролер Стојат Полначот 2x USB Полнење Кабел (Ѕиден Приклучок не е вклучена) Features LED Индикатор Светлото Дисплеј : LED Укажуваат Статус покажете го на прв поглед, Црвена значи Полнење, Сина значи Обвинет , Сина значи Мирување.Бесплатен простор за Складирање Стои : Кога вие не играте игрите, вашиот контролори може да се стави на полнење застане, тоа може да биде како складирање стојат, освен на место и да изгледа повеќе neater.Напојување преку USB порт или од PS5 или КОМПЈУТЕР, Двајца контролори може да се полни simultaneously Connecting кабел, исто така, ќе овозможи полнење додека уште се користи.Целосна наполнетост на две контролори истовремено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Помине Уметност Рака Перница за лак СТП Кожа Помине Рака Остатокот Нокти Рака Перница Помине Остатокот Перница

Висок квалитет на перница површина, персоналните лак може да биде блиску до рака, добра товарот, може да

DEN 810.96

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68