• Новак
Кабел Прашања 4 Prong Фен Кабелот 10 ft (30 AMP Апаратот Кабелот за Напојување со Фен Приклучокот, Фен Кабелот за Напојување) - 10 Стапки (NEMA 14-30P на 4-Wire)

Кабел Прашања 4 Prong Фен Кабелот 10 ft (30 AMP Апаратот Кабелот за Напојување со Фен Приклучокот, Фен Кабелот

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Проверете фен штекер за 4-слот receptacle (не 3-слот) кои се наоѓаат во повеќето домови изграден по 2000 година.Да се разменуваат на една стара 3-prong кабелот кога се движат вашиот постоечки електронски фен за нов дом, со 4-prong фен receptacle.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68

Помине Уметност Рака Перница за лак СТП Кожа Помине Рака Остатокот Нокти Рака Перница Помине Остатокот Перница

Висок квалитет на перница површина, персоналните лак може да биде блиску до рака, добра товарот, може да

DEN 810.96