• Новак
MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Симпатична Велигден Цртан филм и Пролет Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци столче Назад Заштитници Одлична за Бебе Шише Игр?

MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Симпатична Велигден Цртан филм и Пролет Автомобил Складирање Џебови

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Супер Издржлив На столче заштитник е изработена од водоотпорен и солза-отпорен материјал и е лесно да се избрише се чистат со влажна крпа. [Наменета за долготрајна Цврстина] : Двојна намена дизајн, кој се одвојува лепенка, поделени во горните и долните делови, во горниот дел е чување торба за предмети, со голем простор и силен капацитет на складирање.И ние го напушти штетни хемикалии за да се задржи безбедно и среќно.Симпатична Модел Нашиот автомобил анти удар подлога има симпатична модели.Мулти Складирање Џебови Во прилог на корне превенција, нашата анти-удар влошки, исто така, вклучуваат хартија totwel складирање торба, пијалаци складирање торба, невидлив телефон торба,се нацрта на хартија ткиво кутија.[Големи Димензии] : Овој автомобил задното седиште организатор мерки 25. [Предности] : Скриени пластични токи, и не влијае на удобноста на предните седишта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68