• Новак
Жичен Контролер за Xbox Еден, Високи Перформанси USB Gamepad Далечински Џојстик Контролер со Двојна Вибрации и Аудио Џек за Xbox Еден/X/S и КОМПЈУТЕР Windows 7/8/10 (Црна)

Жичен Контролер за Xbox Еден, Високи Перформанси USB Gamepad Далечински Џојстик Контролер со Двојна Вибрации

DEN 592.56

Достапност
Достапно за нарачка

✔【Контролер за Xbox и PC】- На жичен контролорот може да бидат компатибилни со Xbox Еден/ S/ X и Windows PC 7,8,10, идеален за игра Forza Хоризонтот, Star Wars, Grand Theft Auto, НБА 2 K20, итн.Подобрено насочување копчиња, чувствителен аналогни стапови и предизвикувачи ви помогне да целосно ја контролираат играта.Нашите сопствени USB кабелска контролер обезбедува висока чувствителност и брз одговор вкупните перформанси.Изградена е во двојна мотори со природно се тркалаат повратни информации носи реална игра атмосфера, што ќе се чувствуваат како да се на бојното поле.Оваа xbox еден жичен контролер е лесен за употреба, само plug and play ви овозможува брзо да влезат во игра.Добиете оваа игра контролер како назад до контролорот, можете да ги поканите повеќе пријатели и семејство, да играат игри заедно, уживаат во забавата на мултиплеер игри! (ИМАЈТЕ на ум : Тоа е трета страна контролер за Xbox Еден). ✔【Додади во Кошничка СЕГА】 - Додадете овој Жичен Игра Контролер за xbox еден до количката сега, тоа е одлична замена за оригиналната xbox еден контролер wired.2 нозе USB кабел обезбеди брз и стабилна врска, која ви овозможува да се игра во голем број, и вие не мора да се грижите за мртвите батеријата или лош сигнал било повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Sock Престане да Не се Лизга 3D Текстилни Ткаенини Течна Боја Единствена Потпора за Заштита на Анти Лизга Тиркизна

Тренди На Врвот На Прстите, Користете Го Овој Неверојатен Производ На Дното Од Вашиот Чорапи & Претворат

DEN 481.68