• Новак
MrLYouth 4 Парчиња Кралот&Кралицата Туш Завеса Поставува со Не се Лизга Килим, Тоалет Капак Капак и Бања Мат, Афроамериканец Туш Завеса со 12 Куки, Водоотпорен Личност Ше?

MrLYouth 4 Парчиња Кралот&Кралицата Туш Завеса Поставува со Не се Лизга Килим, Тоалет Капак Капак и Бања Мат,

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

Супер меки и skinfriendly,лесно да се откажам, не исчезнат.Ве молиме да дозволи отстапување од 12cm поради прирачник за мерење. ✔БЕЗБЕДНО и ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : туш завеса се направени од полиестер ткаенини, има добра водоотпорен ефект, бања мат и не се лизга килими се направени на корални сомот и силна пропадна отпор, кој се удобен, не-токсични и не бледнее, кожата мека.Ве молиме железо тоа на ниска температура.High-definition графички дизајн на печатена со напредни не-исчезнува технологија и кој живописни бои,остри линии и деликатна hemming,ќе ви донесе различен новина и стилски искуство.Добредојдовте на нашиот магазин Mr LYouth Design Идеја : бања е местото каде што поминуваме голем дел од денот, е место за да се релаксираат толку внесете нов свет со тоа што нашата 4 парче туш завеси во собата.7 x WInstall,Грижа Насоки : Со 12 слободни силна куки вклучени, се обезбеди секој може да се инсталира лесно и едноставно.7" W, тоалет капак покрие големина : 16.Вие не мора да се грижите за тоа како да го инсталирате.Оваа туш завеса е дизајниран со уникатен карактер слика,ретро стил на Афроамериканец, и богати бои за да додадете повеќе шарм на вашата бања.Машина или рака мие.Во рок од неколку минути за да се направи магична трансформација на вашата бања. ✔Миење Внимание : Афроамериканец бања туш завеси во собата може да биде рака мие или машина за миење со ладна вода, висат да се исуши, железо при ниски температури, ве молиме да не се изложуваат на сонце, не кајгана.И nonslip бања мат и У тип килим се направени од highquality корални velet. Оваа бања поставува големината е погоден за повеќето бања.Можете да купите со апсолутно уверување!.Ние подарок 12 куки бесплатно за вас.9 x W ,У форма килими големина : 17.Пондериран полите да се чува совршен drape и не удар. ✔ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : туш завеса големина : 70" L × 70" W, бања килим големина : 29.Полиестер & Корални Кадифе.7" W, на У облик килим големина : 17.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат